MAGIA ANI
Zaloguj się Zalóż konto

MAGIA ANI

Witamy Na Froum

Czytaj więcej

WITAMY WSZYSTKICH

Witamy na Forum Wielo Tematycznym

Czytaj więcej

Nowy szablon forum

Czytaj więcej

Mr. Wolf
Liczba postów:
10
Liczba wątków:
3
}
ZBANOWANY !
Imię: Adam
Co Cię skłoniło do napisania podania: Chęć pomocy, dalszego rozwoju sieci. Posiadałem moderatora na nie jednym forum. Starałem się dobrze wpłynąć w życie forum, pomagać użytkownikom oraz rzetelnie wykonywać swoje obowiązki. Reklamować też się starałem, no ale bardzo rzadko, nie jestem wstanie być przez ranek i południe, bo pracuję w hurtowni do 17:00.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?: Uczę się ostatni rok, a pracuję w hurtowni, czyli układanie, jazda w trasę oraz sprzątanie aut.
Czy posiadasz konta na innych forach? Pod tym nickiem nie, ale posiadam.
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Dostałem, ale w słusznej sprawie. Otóż pomagałem właścicielowi nowej sieci w rozwinięciu się, wejścia na sam szczyt. Niestety, okazało się, że każdą pracę wprost kopiował (plagiat) i doczepiłem się, kazałem przestać. Reakcja była taka (sami wiecie). I tak to właśnie było.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Sieć jak na razie wstaje na wyższe nogi, może nie jest z górnej półki, ale takiej zawsze przyda się pomoc, nawet jeśli jest dobrze rozwinięta. Administracja też ma swoje życie prywatne, pracę i rodzinę. Zadaniem moderacji jest pilnowanie porządku na forum oraz w działach, starać się pomagać użytkownikom gdy ci jej potrzebują. Cechy, który każdy moderator musi mieć to cierpliwość, bycie bezkonfliktowym oraz ogarniętym.
Ile dziennie możesz poświecić czasu na forum: Od jutra zmieniają mi się godziny pracy, więc od południa, czyli jakieś 6 godzinek max.
Czy będziesz promował nasza stronkę: Oczywiście
                                                                                   Linki do 20 reklam: W tym momencie brak. Jeśli znajdę czas, podeślę je jak najszybciej.
Ania
Liczba postów:
91
Liczba wątków:
43
Reputacja:
19
}
Założycielka
Jestem na TAK

+ nie mamy modertora aktywnego ale zaczniesz od probnego
+ przydasz sie w projekcie naszej strony
- aktywność
+ podanie mnie pzrekonało
crx
crx
Liczba postów:
17
Liczba wątków:
2
Reputacja:
22
}
Wspólnik
Jestem na nie
-konto pod podanie
- aktywnosc
+chec pomocy
+ nie mamy moderatorow
Mistrz Yoda
Liczba postów:
7
Liczba wątków:
0
Reputacja:
16
}
Wspólnik
Konto założone tylko pod podanie za mało aktywności na stronce jestem na NIE
Cezar
Liczba postów:
101
Liczba wątków:
29
Reputacja:
9
}
Założyciel
-aktywność + P_odaniw jak najbardziej mnie przekona]ło +jak najbardziej przydasz się nam na forum +owszem nie mamy moderatora ale zaczniesz od prubnego Ale ogulńe jestem na tak
Ania
Liczba postów:
91
Liczba wątków:
43
Reputacja:
19
}
Założycielka
[Obrazek: PZP.png]
[Obrazek: b_350_20_441061_381007_ffffff_000000.png]

[Obrazek: cooltext456673594048206.png]