Temat zamkniety  [Podanie na Moderatora] - Mr.Wolf
#1
Imię: Adam
Wiek: 18
Co Cię skłoniło do napisania podania: Chęć pomocy, dalszego rozwoju sieci. Posiadałem moderatora na nie jednym forum. Starałem się dobrze wpłynąć w życie forum, pomagać użytkownikom oraz rzetelnie wykonywać swoje obowiązki. Reklamować też się starałem, no ale bardzo rzadko, nie jestem wstanie być przez ranek i południe, bo pracuję w hurtowni do 17:00.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?: Uczę się ostatni rok, a pracuję w hurtowni, czyli układanie, jazda w trasę oraz sprzątanie aut.
Czy posiadasz konta na innych forach? Pod tym nickiem nie, ale posiadam.
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Dostałem, ale w słusznej sprawie. Otóż pomagałem właścicielowi nowej sieci w rozwinięciu się, wejścia na sam szczyt. Niestety, okazało się, że każdą pracę wprost kopiował (plagiat) i doczepiłem się, kazałem przestać. Reakcja była taka (sami wiecie). I tak to właśnie było.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Sieć jak na razie wstaje na wyższe nogi, może nie jest z górnej półki, ale takiej zawsze przyda się pomoc, nawet jeśli jest dobrze rozwinięta. Administracja też ma swoje życie prywatne, pracę i rodzinę. Zadaniem moderacji jest pilnowanie porządku na forum oraz w działach, starać się pomagać użytkownikom gdy ci jej potrzebują. Cechy, który każdy moderator musi mieć to cierpliwość, bycie bezkonfliktowym oraz ogarniętym.
Ile dziennie możesz poświecić czasu na forum: Od jutra zmieniają mi się godziny pracy, więc od południa, czyli jakieś 6 godzinek max.
Czy będziesz promował nasza stronkę: Oczywiście
                                                                                   Linki do 20 reklam: W tym momencie brak. Jeśli znajdę czas, podeślę je jak najszybciej.
#2
Jestem na TAK

+ nie mamy modertora aktywnego ale zaczniesz od probnego
+ przydasz sie w projekcie naszej strony
- aktywność
+ podanie mnie pzrekonało
#3
Jestem na nie
-konto pod podanie
- aktywnosc
+chec pomocy
+ nie mamy moderatorow
#4
Konto założone tylko pod podanie za mało aktywności na stronce jestem na NIE
#5
-aktywność + P_odaniw jak najbardziej mnie przekona]ło +jak najbardziej przydasz się nam na forum +owszem nie mamy moderatora ale zaczniesz od prubnego Ale ogulńe jestem na tak
#6
[Obrazek: PZP.png]
[Obrazek: b_350_20_441061_381007_ffffff_000000.png]
#7
[img][https://magia-ani.pl/GALERIA/TABLICZKI/TTDK.png[/img]
#8
[Obrazek: tematzamkniety.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości